Franchising Desteklerimiz
 
KLİKEMLAK Franchising Sistemi
 
Türkiye genelinde franchise vermeyi hedefleyen KLİKEMLAK Gayrimenkul, franchise sözleşmesinin imzalanmasından itibaren adaylarımıza; lokasyon seçiminden, dekorasyona kadar gerekli her türlü desteği vermektedir.(ÜCRETSİZ.)
 
Talep eden franchise adaylarımız için "Anahtar Teslim"konseptimiz de mevcuttur.
 
Teknolojik Destek
KLİKEMLAK,www.klikemlak.com  adresinden franchise'larımız birbirleri ile müşteri ve portföy paylaşımı yapabilecekleri bir paylaşım sistemini sağlamaktadır.
 
Eğitim
Sürekli eğitimle gelişmeyi destekleyen KLİKEMLAK Gayrimenkul, franhise'larının broker, broker asistanı ve gayrimenkul danışmanlarının başlangıç eğitimlerini almalarını şart koşmaktadır.
Ayrıca, ileri seyiye eğitim programlarının takvimleri de klikemlak.com  adresinden duyurulacak ve franchise'ların bu eğitimlere katılımı sağlanacaktır. 
 
Reklam ve Tanıtım
KLİKEMLAK, ulusal/yerel reklam ve tanıtım için franchise'larına sürekli olarak reklam desteği sağlamaktadır. Marka, logo ve kurumsal kimlik  tasarımları uzman kuruluşlar tarafından   hazırlanmış olan KLİKEMLAK markasının güçlü franchising ağı sayesinde; franchise'larımızın kendi kendilerini      tanıtma için çaba harcamalarına gerek kalmaz.
 
Marka ve Dokümantasyon Desteği
Marka desteği sayesinde franchise'larımız daha az çaba ile, kısa sürede başarı ve kar oranını artırma imkanı sağlanır. Kurumsallığın gereklerinden  olan ve franchise'larımızın işlerini kolaylaştıracak dokümanlar KLİKEMLAK Gayrimenkul tarafından tamamlanmış ve franchise'larımızın kullanımına  sunulmuştur.
 
Filo Araç Desteği
KLİKEMLAK, Dileleyen franchise'larımıza araç filo desteği vermektedir, verilen destek ile kesilen fatura %100 KDV nizden düşmektedir yani araç kiralama dan sağlanılan destek size tamamen ücretsiz gelmektedir,Belirlenen fiyatlar piyasa şartlarından % 30 daha düşük ucuz kiralama sistemine sahip oluyorsunuz bu şekilde Yıllık bakım ,Yıllık Taşıt alım vergisi ,kasgo gibi giderleriniz olmuyor. Araçlarımız kendi filomuza ait olup araç aylık kira bedellerini müşteri temsilcilerinize sorunuz.
 
Hukuk ve Mali Müşavir Desteği
Franchise'larımızın işlerini idame ettirebilmeleri için ihtiyaç duyacağı gayrimenkul sözleşmeleri, danışman sözleşmeleri ve gerekli formlar,    KLİKEMLAK Gayrimenkul avukatları tarafından hazırlanarak franchise'larımızın kullanabilecekleri hale getirilmiştir,Dileyen bayilerimize muhasebe desteği verilmektedir.