Bayimiz Olun.

KLİKEMLAK Franchise Ofisi :

KLİKEMLAK TÜRKİYE GENELİ FRANCHİSE VERİYOR.

 

TÜM EKİPMANLARINIZ ÜCRETSİZ...! OFİSİNİZİ AÇIN VEYA VAR OLAN OFİSİNİZE

TABELA,BROŞÜR,KARTVİZİT,CAM PANOLARI VE BİRÇOK MALZEMELER  ÜCRETSİZ....!

  

KLİKEMLAK, Ülkemizde, 500  Civarı Franchise Ofis sayısına ulaşmayı hedefleyen bir kuruluştur.
KLİKEMLAK, sizi bu hızla büyüyen ekibe katılmaya davet ediyor. http://klikemlak.com/iletisim.php
Gayrimenkul ülkemizde her zaman en gözde yatırım aracı olarak yerini korudu. Özellikle profesyonel gayrimenkul pazarlaması yatırımcılar için son derece karlı bir işletme. Sizin de bu kazanca ortak olabilmeniz ve kendi işinizi kurabilmeniz amacıyla KLİKEMLAK size önemli bir fırsat sunuyor. Yılların tecrübesi ve bilgiyi sizlerle paylaşarak hayallerinize ulaşmanızı sağlıyor.

Bir klikemlak Ofisi açarak yılların tecrübesine sahip oluyorsunuz. Size verdiğimiz eğitim, eleman, portföy, hukuki ve muhasebe desteğin yanı sıra ofisinizin adına, kontrolü tamamen sizde olan bir web sitesi, e-mail adresleri ve daha bir çok avantajları içeren teknolojik destekle sizin her zaman arkanızda olan ama işinizle aranıza girmeyen bir iş ortaklığı kurmuş oluyorsunuz.


Her KLİKEMLAK  ofisi bağımsız bir franchise işletmesidir. Siz bir franchise aldığınızda belirli kriterlere uyan bir ofis kurmakla işe başlarsınız. Özel teknolojiyle donanmış

ofisiniz,KLİKEMLAK Akademi'de eğitimlerini almış Gayrimenkul Danışmanları ile faaliyete geçer. Her bir KLİKEMLAK  ofisinin internette kendi ana sayfaları vardır ve portföyleri internette ve intranette pazarlanır.

Türkiyenin bir numarası olmayı misyon edinen gayrimenkul şirketi sahibi olarak, siz de sadece Türkiyenin en çok gayrimenkul satan kuruluşunun bir parçası olmakla kalmaz, benzeri olmayan KLİKEMLAK eğitimlerinin, teknolojisinin, etkinliklerin ve iletişim ağının avantajlarını kullanırsınız.

Bir KLİKEMLAK  franchise'ı olmak ve maksimum kazanç ile kendi işletmenizi kurmak isterseniz  KLİKEMLAK  Türkiye Genel Müdürlüğü'ne başvurabilirsiniz.

 

Franchise olan işletmelerimizin avantaşları nedir ?

 

1- Bayimiz olan her işletme TABELA , DIŞ CEPHE , BÖLGE KORUMASI,PERSONEL DESTEK , PROJEDEN PAY,TÜM MATBAA GİDERLERİ KARTVİZİT VS.BROŞUR VE EMLAK OFIS Ekipmanlarını TARAFIMIZDAN ÜCRETSİZ SAĞLANIR.

 

2- Türkiyenin en büyük olma hayali ile hareket eden marka değeri yüksek olan bir şirket ile hareket etmek.

 

3- İnternet Ağı ile dilediği bölgedeki bayiden yardım talep istemek.

 

4- BÖLGE KORUMASI : Klikemlak 1 Bölgede Örnek : İstanbul Bağcılar İlçesi Bu ilçede 22 Mahalle olduğunu düşünelim 22/ 5 : Ortalama 4 Ofis demek. 4 ofis tahsis ediliyor, 5.Ofis hizmete girmiyor.(BÖLGESEL OLARAK DEĞİŞİKLİK SAĞLIYABİLİR.), Ofisler arası destek olanağı mevcut olduğu gibi bölgesel yardım talebinizde her zaman her konuda GENEL MERKEZİ arıyarak talep ve destek alabilirsiniz. 

5 - HAFTALIK BÖLGESEL GÖRSEL REKLAM : Ayda 2 defa olmak üzere,  200.000 Adet Basılan KLİKEMLAK REKLAM BROŞÜRÜNDE yer alırsınız.Ayda 400.000 Kişiye ulaşan bu reklam broşürü bölgenizde tanınmayı ve müşteri portföyünüzü genişletmenizi sağlar.

Ve daha birçok destek bu kuruluşta sizleri bekliyor....!

 

TÜRKİYE GENELİ BAYİMİZ OLMAK İSTERMİSİNİZ ? LÜTFEN FORMU DOLDURUN :  http://klikemlak.com/iletisim.php

 

* BİR OFİSİN HİZMETE GİRME SÜRESİ 2 HAFTADIR,2 HAFTADA OFİSİNİZ HAZIR....!